Naše nabídka - regenerace pleti

Biostimulační laser:


Blahodárné biologické účinky laseru s omlazovací a čistící schopností mléčných enzymů laktoferrinu a laktoperoxidázy, výsledky:omlazení a zpevnění pleti obličeje a dekoltu, vyhlazuje vějířkovitý tzv. terciární typ vrásek, léčba nečisté pleti, pubertální a postpubertání trudovitosti, akné.

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi, tím povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Při průchodu světla se zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení. laserový omlazovací a čistící gel Lasocar: energie laserového paprsku je citlivými enzymy velmi účinně využita ve dvou fázích: protibakteriální a omlazovací.

Během první fáze spotřebovává laserovým světlem aktivovaný enzym laktoferrin ze zbytků kožního mazu nežádoucí ionty železa. Ty jsou však velmi důležité pro rozmnožování všudypřítomných kožních bakterií. Kožní maz zbavený železa, je tak pro bakterie nestravitelný a bakteriální kolonie postupem času zanikají. Pomalu, za to však zcela přirozeně a bez použití agresivních chemických přípravků. Metoda Lasocar je proto s velkým úspěchem užívána u všech případů nečisté pleti, pubertální a postpubertální trudovitosti, sklonu k tvorbě zánětlivých pustulózních vřídků a po konzultaci s lékařem i u závažnějších forem akné.

Ve fázi druhé pak enzym laktoperoxidáza aktivuje, hydratuje a prokysličuje jednotlivé vrstvy kožních buněk. Přirozeným způsobem tak vyrovnává tzv. kyslíkový dluh, kterým dnes trpí všechny druhy pletí, vystavené vlivům prostředí, stresu, kouření a únavy.

Nejzřetelněji se to projeví zpevněních kolagenního pojiva, omlazením a jemným vypnutím pleťového povrchu.

 

Askepio laserová maska:

gel nové generace obsahuje hydrogenuhličitanové anionty. Ty se ve styku s látkami, které se vylučují ve větší míře v kůži účinkem laserové terapie mění na volný oxid uhličitý. Tento zůstává v důsledku vhodného složení gelu po dlouhou dobu v mezní vrstvě gelu a tedy ve styku s kůží. Následný jev způsobuje efekty tolik očekávané pro vaši pleť:

Technické parametry:

 

Biolampa:

Celé lidské tělo je složeno z buněk. Snížená činnost regeneračních procesů těchto buněk vyúsťuje ve zdravotní potíže, které následkem toho musí být léčeny aktivací právě těchto regeneračních procesů. Jejich aktivace podporuje samoléčebnou schopnost těla. Světlo vyzařované lampou Bioptron vykonává přímý vliv na oslabenou tkáň a krevní buňky. Jeho polarizované elektromagnetické vlny přestavují elektrické pole buněčné membrány a umožňuje tak, aby buněčné enzymy byly opět schopné metabolického zpracování živin. Tímto způsobem se podporuje regenerační síla těla a posiluje jeho imunitní systém. Za účelem pomoci tělu od bolesti, kožních problémů a při léčení kožních poranění. A dále tentýž princip umožňuje, aby podpůrné aktivní kosmetické látky mohly proniknout hluboko do pokožky, kde dosáhnou vynikajících synergistických účinků.

Biologický účinek přistroje Bioptron je v podstatě způsoben následujícími faktory:

Biostimulační efekt(podpora hojení ran a obnovy tkání)

Hojení ran je jedním ze základních biologických procesů, který umožňuje zachování integrity organismu při poškození tkání. Při opakovaném ozáření kůže či sliznice dochází k místní změně energetického potenciálu. Buňky se stávají zvýšeně mitoticky aktivní (mitosa = buněčné dělení). Pod mikroskopem byly zaznamenány zvýšené počty mitochondrií, jsou to takové buněčné bakterie, jejichž zmnožení předchází buněčnému rozdělení, což je proces energeticky velmi náročný. Energetické zneklidnění je doprovázeno i vyšší produkcí bílkovin, důležitý je hlavně kolagen. Jizva – zhojený tkáňový defekt je pruh kolagenních vláken.

Analgetický efekt(protibolestivý)

V místě průchodu polarizovaného světla dochází ke snížení citlivosti nervových zakončení. Tato zakončení jsou podrážděna při rozpadu buněk v postižené oblasti a vzruch je veden přes zadní rohy míšní až do mozkové kůry, kde je vnímán jako bolest v postiženém místě. Polarizované světlo „zavírá vrátka“, tj. bolestivý podnět ukončí cestu v míše, a bolest tedy nevnímáme. Světelná energie zavře míšní vrátka tak, že jeden ze dvou typů vláken vedoucích bolest, je-li podrážděn světlem, vrátka postupně přivírá. Bolestivý podnět se sice druhým typem vláken šíří, ale pouze do míchy. Zvýší se práh pro bolest a naše vědomí proto menší bolest ani nezaznamená. Pokud bude podnět hodně silný, dojde tato informace do kůry a zde po vyhodnocení je dán povel k vylučování látek tzv. endogenních opiátů, které mají podobné vlastnosti jako léky k tlumení silných bolestí. O jejich působení se můžeme přesvědčit analýzou jejich metabolitů v moči. Důležité je i působení na nervosvalové ploténce, což využíváme k uvolnění svalových spasmů.

Protizánětlivý efekt

Spočívá v aktivaci přirozených faktorů, které se podílejí na likvidaci zánětu. Po ozáření lampou dochází k rozšíření cév (vasodilataci), většímu přísunu a vyšší aktivitě buněk podílejících se na likvidaci zánětu a lepšímu odtoku lymfy (mízy) při otocích. V kůži a sliznicích v bazální vrstvě se nacházejí Langerhansovy buňky, které tvoří imunologickou bariéru organizmu. Jsou producentem určitého druhu imunoglobulinů tkáňového typu. Po ozařování se jejich počet výrazně zvyšuje, což je doprovázeno i zvýšením produkce těchto protilátek. Lze říci, že dochází k posílení imunitního systému.

Podpora celkové obranyschopnosti

Během více než 15 let celosvětového klinického výzkumu bylo prokázáno, že tento přístroj podporuje tradiční způsob léčby akutních i chronických poranění a pooperačních ran.

 

Naše kosmetika se zabývá
klasickými i speciálními zákroky ...

Pariol Heitland Karel Hádek Eudermic Renophase SynCare Max Factor