Naše nabídka - semipermanentní prodlužování a zahušťování řas

Vyzkoušejte naší novinku: semipermanentní prodlužování a zahušťování řas

 

 

Ultrazvuková liposukce US2A

Co je to semipermantentní prodlužování řas?

Jednotlivé umělé řasy jsou jednotlivě přilepené na Vaše přírodní řasy speciálním bondingem (lepidlem). Na rozdíl od klasických umělých řas, jednotlivé řasy vypadají úplně přirozeně. Vaši přátelé a známí si všimnou změny, ale neodhalí její příčinu.

Z čeho jsou umělé řasy vyrobené?

Ze syntetického polyesteru, který je vytvarovaný a vyleštěný tak, aby byl zabezpečený jejich přirozený vzhled a příjemný pocit.

Jak dlouho vydrží?

Při dodržování odpovídající péče můžou vydržet tak dlouho jako přírodní řasa, ke které je prodloužená řasa přilepená. Přírodní řasa vypadává každých 6 až 8 týdnů a je nahrazená růstem nové řasy. Jelikož každý den ztrácíme několik málo řas, je obyčejně potřebné každé 3 – 4 týdny částečné doplnění.

Jsou bezpečné?

Všechny výrobky naší firmy jsou jedinečné a dosahují nejvyšší kvality. Naše kolagenové podložky, lepidla a semipermanentní řasenka jsou atestované produkty s bezpečnostními kartami, nahlášenými na ministerstvu zdravotnictví. Řasy jsou speciálně upravené, natočené curl technikou tak, aby kopírovaly vzhled přírodních řas. Na očích je necítíte, jsou jako vaše přírodní řasy. Používaná lepidla se nevypařují a nedráždí.

Jak se mám připravit před aplikací?

Buďte nenalíčená. Řasy si očistěte bezolejovým a bezglykolovým  odličovacím přípravkem na oči a umyjte si je jemným mýdlem a vodou.

 

Ultrazvuková liposukce US2A

Jaké jsou požadavky na ošetřování po aplikaci?

Váš designér vám doporučí vhodný postup po aplikaci. Více se dozvíte také zde. Řasy jsou odolné vůči vodě, potu a slzám.

Jak jsou aplikované?

Ležíte, oči máte zavřené. Aplikaci vykonává jen profesionálně vyškolený designér. Řasy jsou aplikované jedna po druhé na vaše přírodní řasy speciálním a bezpečným lepidlem.

Můžeme si vybrat vzhled řas, jaký chceme?

Vzhled vašich řas bude určený při konzultaci s vašim designérem, který posoudí podmínky, tloušťku a délku vašich přírodních řas tak, aby výsledný efekt odpovídal vaší představě.

Je černá jedinou barvou?

Jednotlivé řasy existují v různých barvách, tloušťkách a délkách. Kromě černé barvy nabízíme modrou, purpurovou, hnědou, zelenou, bordó a blond. Odlesky barev mohou dosáhnout skvělý efekt. Natočení řas nabízíme 4 druhy – J, B, C, D a můžete si vybrat umělé řasy podle tvaru vašich přírodních řas. V našich zeměpisných šířkách se nejvíce používají řasy typu J a C.

Můžu používat řasenku?

Jedna z výhod prodloužených řas je, že řasenku nebudete potřebovat. Vaše řasy budou krásné, silné a dlouhé i bez řasenky. Jedinou řasenku, kterou můžete používat je objemová řasenka Volume-up a průhledná ochranná řasenka, tzv. proteinová, která prodlužuje trvanlivost spojů. Obě dvě si můžete koupit u vašeho designéra.

Péče po prodloužení řas a jak se správně odličovat.

Pro odlíčení doporučujeme speciální oční gelový odličovač bez oleje a glykolu EYE MAKE-UP REMOVER GEL od PHYRIS. Nepoužívejte ho přímo na řasy, pouze na oční okolí.
Zásady pro péči po aplikaci prodloužených řas najdete zde.

 

 

Naše kosmetika se zabývá
klasickými i speciálními zákroky ...

Pariol Heitland Karel Hádek Eudermic Renophase SynCare Max Factor