Naše nabídka - SexyLook Mascara:

Revoluční nátěr na řasy, který VYDRŽÍ AŽ 2–3 TÝDNY!

Semipermanentní nátěr řasenky Sexy Look mascara je procedura, která dodává řasám objem, délku, barvu a tvar, podobně jako klasická řasenka. Tato povrchová úprava je 100% vodě odolná, odolná na rozmazání a vydrží 2–3 týdny, často i déle. Je ideální pro aktivní životní styl, stejně jako na zvláštní události, jako jsou svatby a dovolené. Řasenka Sexy Look mascara není určená k použití doma. Aplikuje Vám jí odborně vyškolený profesionál. Neváhejte a vyzkoušejte revoluční řasenku.

Řasenka Sexy Look mascara je budoucnost pro Vaše řasy.
Jediná vrstva umožňuje udržovat nádherné, krásně tvarované, nalíčené řasy po dobu 2–3 týdnů! Aplikace trvá přibližně 20 – 30 minut. Můžete mít jednu až dvě vrstvy pro přirozený vzhled nebo více vrstev pro silnější, mnohem dramatičtější vzhled.

Řasenka Sexy Look mascara je:
100% vodě odolná – Barví – Modeluje řasy – Odděluje řasy – Zvětšuje objem řas – Prodlužuje řasy.

Je to více než řasenka
Jednoduše nádherné, krásně tvarované, nalíčené řasy, když ráno vstáváte a když jdete spát. Nízké nároky na údržbu, vysoký styl, to je odpověď na řasenku pro moderní ženy. Svěží, plné, tmavé, dlouhé řasy jsou top trendem této doby. Mnoho našich klientů má plné ruce práce a všichni mají společné jen jedno – chtějí vypadat a cítit se co nejlépe každý den.

Stačí řasenka Sexy Look mascara a můžete jít.
Většina žen bojuje denně s jedním nebo více problémy s řasenkou: rozmazávání, slepování, opadávání, aplikační problémy, citlivost, nemluvíc o každodenním používání a odlíčení. Každá žena, která chce být bez námahy krásná po celý den, je kandidátkou na řasenku Sexy Look mascara.

Klasická řasenka je jenom dočasná. Sexy Look mascara trvá týdny!
Sexy Look mascara je ideální na dovolenou, nebo ke každodennímu nošení. Či už je to maraton, tenis, potápění v bazénu, se Sexy Look mascarou budete vypadat stále perfektně. Můžete si být jistá, že budete vypadat stále co nejlépe bez ohledu na počasí, nebo příležitost.

Sexy Look mascara dává ženám zpět jejich dolní řasy!
Dvě nejvíce kladené otázky: "Jak nanášet řasenku na svoje dolní řasy?", "Jak se vyhnout rozmazávání při nošení řasenky na dolních řasách?". Odpověď je: "Řasenka Sexy Look mascara!"

Naše kosmetika se zabývá
klasickými i speciálními zákroky ...

Pariol Heitland Karel Hádek Eudermic Renophase SynCare Max Factor