Naše nabídka - tělové zábaly

Parafínové zábaly:

Zvlhčují a zvláčňují kůži. Jejich velkou předností je snadná aplikace. Parafín zadržuje vlhko a teplo, napomáhá otvírání pórů, a působí tedy jako malá sauna. Podpoří se prokrvení kůže a zvýrazní se její zdravý vzhled, utiší se bolesti kloubů a svalů.

Čokoládové zábaly:

Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfíny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxydanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

Skořicové zábaly:

Silně prokrvuje pokožku, působí antibakteriálně, zmírňuje křeče, celkově posiluje, harmonizuje, stimuluje a povzbuzuje organismus, je vhodná na bledou a ochablou kůži.

Bahenní-minerální zábaly:

Bahno napomáhá při formování postavy s pomocí procesu osmosy, oddvádí z těla škodlivé toxiny a nadbytek tekutin, positivně ovlivňuje pevnost a pružnost kůže.

Naše kosmetika se zabývá
klasickými i speciálními zákroky ...

Pariol Heitland Karel Hádek Eudermic Renophase SynCare Max Factor